Супровід охорони під час обміну великих сум валюти

obmenka-kharkov-foto-8

Обмінка Харків – найбільша мережа в Харкові та Харківській області надає можливість охорони та супроводу великих сум готівки:
– Ви можете забронювати необхідну суму на зручний для вас час, зафіксувавши курс на момент дзвінка;
– Охорона готова зустріти вас біля вашої машини, супроводити до каси для обміну, а після процедури супроводити назад в машину;
– при необхідності можемо доставити необхідну суму до вашого будинку чи офісу.

Охоронне супроводження великих сум убезпечить вас від непередбачених обставин, які можуть призвести до втрати ваших заощаджень і з надійністю 100% збереже ваші кошти в цілості та безпеці.

На жаль, у цій сфері є шахраї, які шукають довірливих людей, щоб обдурити їх та привласнити собі чужі гроші. Тому здійснювати операції конвертації необхідно або у банках, або у перевірених пунктах обміну. Банки роблять можливість провести вищезгадану операцію безпечним, але аж ніяк не завжди швидким способом. Найчастіше доводиться чекати кілька днів доти, доки необхідну суму іноземної валюти не буде доставлено у відділення банку. Та й обмінні курси банків не завжди вигідні, особливо якщо ви маєте намір змінювати велику суму.

obmenka-kharkov-foto-9
obmenka-kharkov-foto-12

Пункти обміну валют надають набагато вигідніші умови. Спред між ціною купівлі та продажу валюти завжди нижчий ніж у банках. Серйозні пункти працюють цілодобово і за попередньою заявкою можуть зробити обмін практично у будь-який час. Крім того, ви можете перевірити купюри на справжність, не відходячи від каси.
Але все ж таки деякі люди бояться змінювати великі суми грошей побоюючись, що їх вистежать шахраї і пограбують. Саме для цього в авторитетних пунктах запроваджено супровід та охорону великих сум.

Ні для кого не секрет, що більшість наших громадян вважають за краще зберігати свої заощадження в іноземній валюті. Американський долар і євро найменш схильні до інфляції і є зручним засобом зберігання активів. Крім того, і долар, і євро можна обміняти в будь-якій країні, в яку ви зберетеся вирушити в подорож, що робить ці валюти надзвичайно потрібними. Вирушаючи у подорож, українці воліють обмінювати гривню саме на цю іноземну валюту.

obmenka-kharkov-foto-10