Курс долара до гривні

zlotyh-hrivna-foto-8

Обмінка Харків дає вам можливість швидко та безпечно обміняти свої гривні на долари та навпаки. У нас найвигідніший курс для обміну долара серед усіх конкурентів у Харкові та Харківській області. Щоб дізнатися курс валютної пари американського долара до гривні, зайдіть на наш сайт і знайдіть у таблиці пару USD/UAH. Праворуч від таблиці валютних пар можна знайти вкладку «Опт». Перейшовши по ній, ви можете побачити обмінний курс у валютній парі USD/UAH у разі обміну великих сум. Оптовий курс вигідно відрізнятиметься від роздрібного. Спред між ціною купівлі та продажу буде набагато менше.

Курс валют у парі USD/UAH змінюється кілька разів на день. Ви можете зателефонувати нашим адміністраторам у будь-який час і зафіксувати курс обміну на кілька годин. Здійснити обмін ви можете як у головному офісі в центрі Харкова за адресою вулиця Римарська 9, так і у філіях, що розташовані по всьому місту. Наша компанія працює цілодобово.

Для того щоб ви були впевнені в безпеці обміну, ми надаємо можливість охоронного супроводу великих сум. Також ви зможете перевірити всі видані під час обміну купюри на справжність за допомогою спеціального обладнання, не відходячи від каси. Наш сервіс надасть можливість максимально швидкого, безпечного та вигідного обміну американського долара на гривню.

Обміняти гривню на долар можна у банках та пунктах обміну валют. Банки вважаються безпечнішим місцем обміну, але мають свої недоліки. Насамперед – не дуже вигідний обмінний курс. Маржа між ціною на купівлю та продаж у банківських установах часто більша ніж у пунктах обміну валют. Якщо ви обмінюєте велику суму, то можете помітно втратити за такого невигідного курсу. Пункти обміну валют дають набагато вигідніший курс, але можна нарватися на шахраїв, тому до вибору обмінника потрібно підходити максимально обережно.

dollar-grivna-foto-7
dollar-grivna-foto-8

Популярність американського долара серед громадян України має безліч причин. По-перше, долар набагато менше схильний до інфляції ніж гривня. Тому багато людей вважають за краще зберігати свої заощадження саме у цій валюті. По-друге, долар є головною резервною світовою валютою. Падіння долара може спричинити колапс усієї світової економічної системи, тому жодна держава світу не зацікавлена ​​в його краху. Цим зумовлено стабільність американської національної валюти. По-третє, американський долар можна обміняти на національну валюту практично у всіх країнах світу, і якщо ви їдете в подорож, то він може стати для вас універсальним засобом зберігання.