Курс злотого до гривні

zlotyh-hrivna-foto-5

Обменка Харьков надає можливість обміну в парі злотий/гривня. Щоб дізнатися курс цієї валютної пари, необхідно зайти на сайт і в таблиці знайти пару PLN/UAH. Варто зазначити, що у правій частині сайту ви можете вибрати варіант оптового та роздрібного курсу. Вони відрізнятимуться. В оптовому курсі спред між ціною купівлі та ціною продажу буде суттєво нижчим, що робить вигідним насамперед обмін великих сум.

Курс у парі PLN/UAH може змінюватись кілька разів протягом дня. Щоб його зафіксувати до моменту обміну, зателефонувати адміністратору за телефонами, вказаними в шапці сайту. Таким чином ви зможете забронювати необхідну для обміну суму та зафіксувати ціновий курс. Ви можете телефонувати за вказаними номерами в будь-який час. Сам факт обміну можна зробити в центральному офісі на вулиці Римарській 9 або касах для обміну в різних кінцях міста Харкова.

Гарантуємо повну безпеку обміну у парі PLN/UAH. Ви зможете перевірити всі банкноти на справжність за допомогою спеціального обладнання та переконатись у тому, що вам не обміняли фальшиві купюри. У разі обміну великих сум злотих ми надаємо послугу охорони та безпеки. Спеціально підготовлена ​​людина зустріне вас біля машини і проведе прямо до каси, де ви зможете здійснити угоду. По завершенні обміну охоронець супроводжує вас до машини.

Здійснити обмін гривні на злотий можливо у банках та пунктах обміну валют. Але на жаль, не скрізь ця можливість є. Здебільшого обмін можна здійснити у центральних офісах банків містами або авторитетних пунктах обміну валют за попередньою заявкою. Це викликає певні складнощі для наших громадян, які хочуть здійснити швидкий та безпечний обмін гривні на злотий та навпаки.

zlotyh-hrivna-foto-6
zlotyh-hrivna-foto-7

Польський злотий – досить давня валюта. Вперше згадки про польський злотий зустрічаються у 15 столітті, але офіційною валютою Польщі злотий став лише у 20-ті роки минулого століття. Варто зазначити, що дуже довгий час курс злотого був регульований владою і лише у нашому столітті курс валюти став вільним.

З початком воєнних дій в Україні у лютому 2022 року Польща стала країною, яка підставила плече багатьом громадянам нашої країни. За даними ООН, близько 3 мільйонів біженців з нашої країни зараз проживають у Польщі. Саме тому популярність валютної пари гривня/злотий стрімко набирає обертів. Багато громадян України пересилають допомогу своїм родичам та близьким саме у злотих. Багато хто також їздить до Польщі на заробітки. За даними експертів, оборот цієї валютної пари зараз посідає третє місце в Україні після валютних пар гривня/долар і гривня/євро.