Курс євро до гривні на сьогодні

evro-grivna-foto-3

Обмінка Харків пропонує найвигідніший курс євро у місті та Харківській області. В цьому можна переконатися відвідавши сайт та порівнявши ціну купівлі та продажу європейської валюти з цінами в інших обмінних пунктах. Курс у валютній парі EUR/UAH оновлюється щогодини. Можна зробити угоду як у роздрібних умовах, і умовах опту.

Компанія працює цілодобово. Ви можете зателефонувати за номерами телефонів у шапці сайту та замовити необхідну вам для обміну суму навіть у нічний час. У правій частині сайту ви можете вибрати категорію «опт» або «роздріб», залежно від того, наскільки велику суму ви обмінюватимете. Процес обміну відбувається в офісах у різних кінцях міста. Ви можете вибрати той офіс, який знаходиться до вас найближче. Центральний офіс розташований за адресою: вул. Римарська 9, у самому центрі Харкова.

Ви можете замовити купівлю дрібних купюр євро, таких як 1 та 2 євро або євроцентів. У кожному офісі, не відходячи від каси, ви можете перевірити купюри євро на справжність. У разі купівлі великих сум європейської валюти, ви можете замовити їхній охоронний супровід. Актуальний на даний момент курс євро ви можете побачити на сайті obmenka24.kharkov.ua у графі EUR/UAH.

Євро – одна із основних світових валют. Щоденний обсяг торгів євро на світовому валютному ринку поступається хіба що американському долару. Громадяни України часто їздять до Європи на заробітки чи мандрують. Звідси нашій країні дуже високий попит купівлю європейської валюти.

evro-grivna-foto-4
evro-grivna-foto-6

Попит народжує потребу у швидкому та безпечному обміні гривні на євро та навпаки. Найчастіше обмін євро можна здійснити у банку чи обмінному пункті. Обидва варіанти мають свої плюси та мінуси. Банк є більш безпечним варіантом для здійснення обміну, але не завжди в касі банку можна знайти необхідну суму валюти, і різниця курсу продажу та купівлі часто велика, що робить обмін не дуже вигідним.

Найскладнішим моментом під час використання послуг пунктів обміну валют є безпека угоди. Деякі обмінники використовують у своїй роботі нечесні методи і ви можете нарватися на шахраїв. Слід працювати лише з тими компаніями, які зарекомендували себе на цьому ринку.

Пункти обміну валют працюють набагато оперативніше. Обмін можна зробити практично в будь-який час доби за попередньою заявкою. Причому курс буде зафіксований на певний час і не буде схильний до коливань. Спред між продажем та купівлею валюти в обмінниках зазвичай набагато нижчий ніж у банках, що робить обмін вигідним. Мало того, за великих сум ви можете отримати певну знижку. Практично не зустрічається ситуація, коли в обмінних пунктах бракує необхідної кількості іноземної валюти.