Курс крони до гривні на сьогодні

krona-grivna-foto-9

Обмінка Харків робить все можливе для того, щоб операції обміну з чеською кроною мали максимально безпечний характер. Якщо ви змінюєте велику суму і переживаєте за збереження своїх коштів, ми можемо надати послугу охоронного супроводу великих сум. Охоронець може зустріти біля машини супроводити до каси для обміну, а після здійснення операції провести вас до машини. В екстрених випадках компанія може привести необхідні кошти до вас додому та зробити максимально безпечний обмін.

Ми гарантуємо швидкий та безпечний обмін чеської крони на гривню. Для того, щоб здійснити обмін зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Слід зазначити, що обмін можливий навіть у великих оптових обсягах. Для цього потрібно заздалегідь зв’язатися з адміністратором та обумовити суму обміну. Курс обміну крони в опті буде вигіднішим ніж у роздріб. Щоб переглянути курс крони для обміну в оптових кількостях вам достатньо знайти праворуч сайту іконку опт і натиснути на неї. Якщо ви переживаєте за справжність купюр ми можемо надати можливість перевірки кожної банкноти за допомогою спеціального приладу. Ви можете це зробити, не відходячи від каси.

Щоб дізнатися курс чеської крони по відношенню до української гривні, вам слід зайти на сайт і знайти в таблиці валютну пару CZK/UAH. Курс обміну чеської крони змінюється кілька разів на день і є одним із найвигідніших у місті Харків та Харківській області.

krona-grivna-foto-22
krona-grivna-foto-24

На превеликий жаль, обміняти гривню на чеську національну валюту не так просто. Небагато банків і не в кожному місті надають таку послугу. Пункти обміну валют здебільшого спекулюють обміном гривні на євро чи американський долар. Ми надаємо можливість обміняти гривню на крону практично у будь-який час. Для цього вам потрібно під’їхати до нашого центрального офісу за адресою вул. Римарська 9, або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті нагорі сторінки та замовити обмін цієї валюти в будь-якому відділенні обмінного пункту у місті Харків.

Багато громадян України виїжджають на заробітки до Чехії, деякі наші студенти навчаються у чеських ВНЗ, крім того, Чехія славиться своєю архітектурою і є метою відвідування для багатьох любителів подорожей. Тому обмін гривні на чеську крону в нашій країні має певний попит.

Чеська крона – офіційна грошова одиниця держави Чехія. Утворилася чеська крона у 1993 році після розпаду Чехословаччини на Чехію та Словаччину. Розпад Чехословаччини зумовлювався економічними причинами. Чеська частина республіки була набагато більш розвиненою в економічному та інфраструктурному плані. Наприкінці 90-х років минулого століття Чехія увійшла до Євросоюзу та стала однією з найпривабливіших країн на європейському континенті.