Курс франка до гривні

frank-k-grivne-foto-5

obmenka24.kharkov.ua надає можливість обміну швейцарських франків на гривню та навпаки. Курс обміну ви можете знайти на сайті у таблиці обмінних курсів. Зверніть увагу на валютну пару CHF/UAH. Курс постійно змінюється. Якщо ви хочете здійснити обмін, зателефонуйте нашим адміністраторам за телефонами, закріпленими в шапці на головній сторінці сайту. Ви зможете замовити необхідну суму швейцарських франків на зручний для вас час у найбільш вдалим пункті обміну валют. Заброньована сума розраховуватиметься за курсом на момент дзвінка, тобто, по суті, ціна буде заморожена до факту зробленого обміну.

Ми гарантуємо швидкий та безпечний обмін швейцарського франка на гривню. Для того, щоб здійснити обмін зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Ви можете як здійснити обмін у нашому центральному офісі за адресою м. Харків вул. Римарська 9, так і в будь-якому нашому обмінному пункті у різних районах міста. Вибирайте найзручніше для вас місце. obmenka24.kharkov.ua надає можливість перевірки на справжність кожної купюри в процесі обміну за допомогою спеціального обладнання. Також на сайті ви можете переглянути курс на обмін швейцарського франка за роздрібною та оптовою ціною – натисніть на потрібну іконку з правого боку сайту. Вони відрізнятимуться. У разі обміну великих сум оbmenka24.kharkov.ua може надати вам послугу охоронного супроводу. Наш охоронець супроводжує вас від машини до каси і назад, а за потреби ми можемо доставити всю суму в зручне для вас місце.

Найбільшим попитом є швейцарський франк серед бізнесменів та любителів офшорів та податкових гаваней. У нашій країні придбати швейцарський франк не такі прості. Багато банків та обмінних пунктів вважають за краще зосередитися на обміні гривні на євро та американські долари.

frank-k-grivne-foto-6
frank-k-grivne-foto-8

Швейцарський франк – одна із найстаріших світових валют. Франк є платіжним засобом Швейцарської конфедерації та князівства Ліхтенштейн. Старт запровадження франка як грошової одиниці було дано наприкінці 18 століття, проте масове застосування франка почалося з 1850 року, із запровадженням його основний валютою швейцарського держави. Дуже важким періодом для швейцарського франка була велика депресія у першій половині минулого століття. Валюта серйозно знецінилася, але, починаючи після цієї кризи, є однією з найстабільніших світових валют.

Завдяки політичній та економічній стабільності Швейцарії, яка була тихою гаванню як у період Другої світової війни, так і в період холодної війни швейцарський франк став однією із резервних світових валют. Швейцарський франк є валютною багатьох офшорних зон завдяки низькій інфляції та прив’язці до золота. За часів криз виникає серйозний попит на купівлю цієї валюти.