Ми приймаємо наступні валютні пари

obmenka-kharkov-foto-8

Дорогі друзі!

На нашому сайті завжди актуальний та найвигідніший курс на основні світові валюти. Ми працюємо на постійній основі з наступними валютними парами:
1. USD/UAH
2. EUR/UAH
3. EUR/USD
4. GBP/UAH
5. CHF/UAH
6. CZK/UAH
7. PLN/UAH

1. USD/UAH
Однозначно найпопулярнішою іноземною валютою в Україні є американський долар. Це найстабільніша і найменш схильна до інфляції валюта. Багато людей зберігають свої заощадження у доларі. Ціни на ринку нерухомості, автомобільному ринку та в багатьох інших сферах прив’язані до американської національної валюти, незважаючи на те, що самі угоди відбуваються на нашій землі.

2. EUR/UAH
Євро стоїть на другому місці у списку популярних іноземних валют для обміну. Багато громадян їздять до Європи за роботою або для подорожей. Хтось, працюючи у європейських країнах, пересилає гроші родичам чи родині в Україні. Ще затребуваність євро пов’язана з тим, що ми ментально близькі до країн Євросоюзу і сподіваємося в найближчому майбутньому стати повноцінним членом цієї організації.

obmenka-kharkov-foto-9
obmenka-kharkov-foto-12

3. EUR/ USD
Ця валютна пара популярна у підприємців та трейдерів. Підприємці, особливо ті, які працюють з європейськими та американськими фірмами, відчувають потребу у швидкому та безпечному обміні однієї валюти на іншу. Для багатьох трейдерів коливання курсу євро та долара дають змогу непогано заробити.
4. GBP/UAH
Англійський фунт стерлінгів – одна з найстабільніших валют у світі. Довгий час фунт стерлінгів був навіть стабільнішим за долар. Зберігати свої заощадження у цій валюті було не лише безпечно, а й модно. Має велику популярність у тих наших громадян, які мають нерухомість або ділові відносини з країнами Великобританії.

5. CHF/UAH
Швейцарський франк є однією з найпопулярніших валют у світі. Це відмінний засіб для збереження своїх коштів. Адже як відомо, Швейцарія – це тиха гавань старої Європи.
6. CZK/UAH
Національна валюта Чехії – чеська крона. Багато наших громадян проживають і працюють у Чехії. Це гарна країна із високим рівнем життя.
7. PLN/UAH
У зв’язку з військовими діями на території нашої країни багато громадян України зараз проживають у Польщі. Затребуваність у цій валютній парі зросла останні півроку в рази. А польський злотий у багатьох обмінних пунктах посів третє місце за популярністю.

obmenka-kharkov-foto-10

На нашому сайті Обмінка Харків є можливість вигідно, швидко та безпечно здійснити операцію обміну за будь-якою з перерахованих вище валютних пар.