Варіанти обміну старих купюр

obmenka-kharkov-foto-8

Обмінка Харків надає можливість здавати старі та зіпсовані купюри у своїй мережі обмінних пунктів. Приймаються старі гривні, англійські фунти стерлінгів, американські долари, євро, польські злоті, швейцарські франки та інша валюта. Звичайно, курс на такі купюри відрізнятиметься від курсу не пошкоджених. Ціна залежатиме від ступеня пошкодження банкноти, але буде набагато вищою, ніж у конкурентів.

Найчастіше це можливо зробити тільки в головному відділенні банку, а можливість туди потрапити у багатьох громадян відсутня, адже для цього часто доводиться їхати в інше місто. Виниклі незручності такого роду призводять до того, що старі купюри просто викидаються «на смітник».

Обмінні пункти валют також воліють не зв’язуватися з старими та пошкодженими купюрами. У поодиноких випадках їх можна здати за справжнє безцінь. Все це робить дуже актуальною проблему обміну старих купюр у нашій країні.

obmenka-kharkov-foto-9
obmenka-kharkov-foto-12

Оскільки наша національна валюта схильна до інфляції багато громадян вважають за краще зберігати свої заощадження в іноземній валюті. Лідери попиту, без сумніву, американський долар та євро. Багато людей вважають за краще зберігати іноземну валюту вдома «під подушкою». Але іноді бувають випадки, коли купюра, що зберігається довгий час у непридатних для цього умовах, стає старим.

У зв’язку з цим постає проблема обміну цієї купюри. У банках не завжди йдуть на зустріч у цьому обміні.

Приймаються банкноти практично з усіма видами ушкоджень:
– з незначними потертостями
– зі слідами вогню якщо вони не справили серйозних ушкоджень
– з плямами та забрудненнями різного роду
– із пошкодженнями від зайвої вологи плісняви
– з плямами та різними забрудненнями
– з малюнками та написами, які може залишити дитина
– зі склеєними розривами.

obmenka-kharkov-foto-10
obmenka-kharkov-foto-12

Якщо ступінь пошкодження купюр буде незначним, то ви зможете отримати нові купюри і перевірити їх на справжність за допомогою спеціальних інструментів. Якщо пошкодження купюри буде високою, то ви отримаєте суму від 25% до 75% менше, ніж вартість зданої банкноти. Така різниця у компенсації на пряму залежить від ступеня пошкодження та можливості відновлення купюри.

У будь-якому випадку ціна компенсації буде набагато вищою, ніж ви можете отримати у конкурентів. Найчастіше пошкодження на купюрі вище середнього не дають можливість бодай якоїсь компенсації.