Безпечний обмін

obmenka-kharkov-foto-8

Банки працюють лише вдень, там найчастіше дуже маленькі суми в іноземній валюті і не найвигідніший курс. Пункти обміну успішно конкурують із банками. Головна небезпека – нарватися на шахраїв. Тому варто довіряти лише перевіреним обмінним пунктам. Обмінка Харків – пропонують найвигідніший курс купівлі та продажу валюти та найкращий оптовий курс при угоді на суму від 1000 доларів і вище.

У зв’язку з нестабільністю гривні та високим ризиком інфляції національної валюти громадяни нашої країни вважають за краще зберігати свої кошти в іноземній валюті. Найбільший попит мають американський долар, євро та британський фунт стерлінгів. Вважається що це найменш схильні до інфляції і стабільні валюти.

Найпопулярніші місця для купівлі валюти – це банки та обмінні пункти. У банків є низка переваг. Насамперед це безпека вчинення угоди. Але незважаючи на це є безліч недоліків.

Основні переваги:

1. Перевірка справжності купюр. Ви маєте можливість, не відходячи від каси, перевірити кожну банкноту на справжність. Таким чином, ви будете захищені від фальшивих купюр.

2. Немає обмежень щодо суми. Крім зручності для роздрібного обміну, ви отримаєте можливість здійснювати великі покупки іноземної валюти в найкоротші терміни.

obmenka-kharkov-foto-9
obmenka-kharkov-foto-12

3. Персональний менеджер великих клієнтів. Якщо ви є постійним оптовим покупцем вам допомагатиме наш персональний менеджер. Ви зможете вести з ним переговори щодо часу та суми.

4. Фіксація курсу за попередньою заявкою. Ви можете оформити попередню заявку в онлайн-режимі або телефоном і до вашого приїзду ціна буде зафіксована.

5. Колл-центр, що працює. Якщо ви бажаєте отримати інформаційну підтримку або консультацію, то зможете це зробити телефоном у робочий час.

6. Працюючий канал у Telegram. Ви зможете оперативно отримати актуальну інформацію про зміну курсу та новини фінансового ринку.

7. Цілодобовий режим роботи. Ви можете звернутися до нас навіть у неробочий час, попередньо погодивши заявку в онлайн-режимі або по телефону.

8. Охорона та безпека. Якщо ви переживаєте за збереження своїх коштів, ми можемо надати вам професійного охоронця, який зустріне вас біля машини і відведе до каси, а потім проводить назад.

obmenka-kharkov-foto-10