Курс валют англійського фунта до гривні

funt-grivna-foto-7

Купити англійський фунт стерлінгів в Україні не так просто. Більшість банків та обмінних пунктів обмінюють лише європейську валюту та американський долар на гривні. obmenka24.kharkov.ua надає можливість обміняти фунт стерлінгів на гривню та навпаки. Зробити обмін можливо як в головному офісі за адресою вулиця Римарська будинок 9, так і в обмінних пунктах у різних районах Харкова. Ви можете вибрати обмінний пункт, який найближче до вас знаходиться. Необхідний резерв валюти є у центральному офісі.

obmenka24.kharkov.ua працює цілодобово. Ви можете зателефонувати в будь-який час за телефонами, вказаними у шапці сайту та домовитись про купівлю або продаж фунтів. Ціна буде зафіксована для вас до моменту обміну і не буде схильна до внутрішньоденних цінових коливань. Ви зможете перевірити усі купюри на справжність у момент обміну за допомогою спеціального обладнання. Якщо вам потрібно буде змінити солідну суму ви можете скористатися послугою охоронного супроводу.

У зведеній таблиці на головній сторінці сайту obmenka24.kharkov.ua ви можете побачити обмінний курс фунта стерлінгів на даний момент. Зверніть увагу на валютну пару GBP/UAH. Праворуч ви можете вибрати курс по роздробу та по опту. Він відрізнятиметься. Спред між купівлею та продажем в оптовій категорії буде нижчим. Obmenka24.kharkov.ua постійно стежить за коливанням курсу гривні до фунта стерлінгів і вносить зміни щодня, щоб надати найвигідніший курс обміну фунта стерлінгів у Харкові та Харківській області.

Популярність англійського фунта стерлінгів серед громадян України має пояснення. По-перше, це досить стабільна валюта. Вона не схильна до інфляції. По-друге, багато наших громадян мають ділові зв’язки з компаніями з Великобританії. По-третє, хто з вас не хотів би вирушити в подорож до «старенької Англії»?

funt-grivna-foto-6
funt-grivna-foto-5

Британський фунт стерлінгів є однією з найстаріших валют у світі. Виникла ця валюта ще далекому XII столітті і спочатку мала прив’язку до фунта чистого срібла. Офіційно Банк Англії розпочав випуск банкнот з 1694 року і до XX століття фунт стерлінгів був основною світовою резервною валютою, де зберігалися заощадження. Після Другої світової війни фунт стерлінгів передав роль головної резервної валюти світу американському долару. Але незважаючи на це, досі користується великою популярністю. Фунт стерлінгів є однією з небагатьох валют, які коштують дорожче за долар.

Як відомо, Англія нещодавно вийшла з Євросоюзу, але навіть коли була в його складі основною валютою залишався фунт стерлінгів, а не євро. Це говорить про те, що до своєї валюти у британців досить дбайливе ставлення.