Асортимент іноземних валют

obmenka-kharkov-foto-8

Україна прагне увійти до списку цивілізованих країн уже багато років. Багато наших громадян активно подорожують різними країнами. Хтось їздить мандрувати, а хтось і по роботі. Дуже актуальною є проблема швидкого та безпечного обміну гривні на іншу іноземну валюту. Це можна зробити у банках. Не завжди банки надають вигідний курс обміну. Ще одна проблема – не завжди в наявності потрібна сума валюти і доводиться чекати кілька днів, щоб здійснити обмін.

Альтернативою банкам є обмінні пункти. Їх досить багато практично в кожному місті, але аж ніяк не в кожному обміні можна здійснити безпечний обмін. На жаль, у цій сфері зустрічаються шахраї, тож громадян потрібно підходити серйозно до вибору пункту обміну валют. Обмінник повинен працювати довгий час і мати гарні рекомендації та бездоганну репутацію.

obmenka24.kharkov.ua – найпопулярніша мережа обмінних пунктів у Харкові та області. Вона працює вже багато років і цінує свою репутацію. Тут ви можете купити або продати іноземну валюту за найвигіднішою ціною. Різниця між курсом купівлі та продажу тут завжди найвигідніша в порівнянні з іншими конкурентами.

obmenka-kharkov-foto-9
obmenka-kharkov-foto-12

Так як наші громадяни подорожують по всьому світу важливо, щоб асортимент валют інших країн в обмінному пункті був максимально багатим. Іноді недостатньо продавати лише американський долар чи євро. Багатьом нашим громадянам потрібно купувати англійський фунт стерлінгів, польський злотий, китайський юань, японську ієну, швейцарський франк, угорський форинт.

Саме у пункті обміну оbmenka24.kharkov.ua ви знайдете максимально можливий асортимент валюти причому з вигідними цінами на купівлю та продаж. Вирушаючи в подорож практично в будь-яку країну світу вам більше не варто ламати голову над тим, де придбати валюту потрібної вам країни.

Окрім цього оbmenka24.kharkov.ua надає вам можливість:
– Вигідно обміняти старі купюри
– перевірити кожну банкноту на справжність, не відходячи від каси
– забронювати необхідну для обміну суму з фіксованим курсом
– зателефонувати менеджеру за консультацією онлайн
– Здійснити обмін практично в будь-який час доби за попередньою домовленістю

Також на вашу вимогу, якщо ви переживаєте за збереження коштів, ми можемо надати вам охоронця, який супроводжує вас від машини до каси обміну та назад.

obmenka-kharkov-foto-10